Նախագահ Արայիկ Հարությունյանը հրավիրել է խորհրդակցություն. քննարկվել են Արցախի շուրջ զարգացումներին վերաբերող հարցեր
Արցախի Հանրապետության նախագահ Արայիկ Հարությունյանը նոյեմբերի 28-ին հրավիրել է աշխատանքային խորհրդակցություն՝ Ազգային ժողովում ներկայացված քաղաքական ուժերի ներկայացուցիչների մասնակցությամբ:
Նախագահ  Արայիկ Հարությունյանը հրավիրել է խորհրդակցություն. քննարկվել են Արցախի շուրջ զարգացումներին վերաբերող հարցեր
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 28 նոյեմբեր, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ։ Ինչպես հայտնում են Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից, քննարկվել են Արցախի Հանրապետության շուրջ քաղաքական զարգացումներին վերաբերող հարցեր:
Խորհրդակցությանը մասնակցել են նաև ԱԺ նախագահ Արթուր Թովմասյանը, Անվտանգության խորհրդի քարտուղար Վիտալի Բալասանյանը, Նախագահի աշխատակազմի ղեկավար Կարեն Շահրամանյանը, ԱԳ նախարարի ժամանակավոր պաշտոնակատար Դավիթ Բաբայանը, պաշտոնատար այլ անձինք:

Президент Арутюнян провел рабочее совещание: обсуждены вопросы, касающиеся политической ситуации вокруг Республики Арцах
28 ноября президент Республики Арцах Араик Арутюнян провел рабочее совещание с участием представителей политических сил, представленных в Национальном собрании
СТЕПАНАКЕРТ, 28 ноября, АРЦАХПРЕСС- Как сообщили в главном информационном управлении Аппарата президента Республики Арцах, были обсуждены вопросы, касающиеся политической ситуации вокруг Республики Арцах.
В совещании приняли также участие председатель Национального собрания Артур Товмасян, секретарь Совета безопасности Виталий Баласанян, руководитель Аппарата Президента Карен Шахраманян, министр иностранных дел Давид Бабаян, другие должностные лица.