«Արցախպրես» լրատվական գործակալությունը ներկայացնում է այսօր՝ հուլիսի 28-ին Հանրապետությունում սպասվող իրադարձությունները:
Հուլիսի 28-ին սպասվող իրադարձությունները. անոնս
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 28 հուլիսի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Ժամը 19:00-ին Ստեփանակերտի Սայաթ-Նովայի անվան երաժշտական քոլեջում կկայանա «Զարթոնք» ակադեմիայի ջազ համերգը (ղեկավարներ՝ Արտյոմ Մանուկյան, Տիգրան Սուչյան) Ժամը 13.00-ին Ստեփանակերտի Պոլ էլյուարի տուն ֆրանկոֆոնիայի կենտրոնում կազդարարվի 2022-23 ուս. տարվա 6-րդ «Իրական դպրոց»-ի գործունեության մեկնարկն Արցախում:
Այս և այլ թեմաների մասին առավել մանրամասն կարող եք ընթերցել artsakhpress.am կայքում: Հետևեք մեզ նաև թվիթերում, ֆեյսբուքում և թելեգրամում:
Արցախում նախատեսվող իրադարձությունները ներկայացնելու համար՝ «Արցախպրես» լրատվական գործակալությունը շահագրգիռ անձանց հրավիրում է համագործակցության: Միջոցառումների մասին տեղեկատվություն կարող եք փոխանցել մեր հետևյալ հեռախոսահամարով՝ (+374) 47 96-04-06, էլեկտրոնային հասցեի (infoartsakhpress@gmail.com) կամ ֆեյսբուքյան էջի միջոցով:

Культурные мероприятия, ожидаемые 28 июля: анонс
Информационное агентство «Арцахпресс» представляет культурные мероприятия, ожидаемые в республике сегодня, 28 июля.
СТЕПАНАКЕРТ, 28 июля, АРЦАХПРЕСС- В 19:00 в музыкальном колледже имени Саят-Новы в Степанакерте состоится джазовый концерт Академии «Зартонк» (руководители Артем Манукян, Тигран Сучян). В 13:00 в Центре франкофонии "Дом Поля Элюара" в Степанакерте будет объявлено о начале деятельности 6-й «Реальной школы» в Арцахе на 2022-23 учебный год. Подробнее об этих и других темах вы можете прочитать на сайте artsakhpress.am. Также следите за нами в Twitter, Facebook и Telegram.
В целях освещения запланированных мероприятий в Арцахе информационное агентство «Арцахпресс» приглашает заинтересованных лиц к сотрудничеству. Вы можете присылать информацию о мероприятиях на наш электронный адрес (infoartsakhpress@gmail.com) или страницу в Facebook или позвонив по телефону: (+374) 47 96-04-06.