Ստեփանակերտի քաղաքապետարանի նախաձեռնությամբ տեղի է ունեցել ազատ ոճի ըմբշամարտի քաղաքային առաջնություն
Ստեփանակերտի քաղաքապետարանի նախաձեռնությամբ՝ Թամարա Քամալյանի անվան բժշկական քոլեջում տեղի է ունեցել ազատ ոճի ըմբշամարտի քաղաքային առաջնություն՝ 2005-2008թթ.-ին ծնված պատանիների միջև:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ 2 մայիսի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Այս մասին «Արցախպրես»-ին հայտնում են Ստեփանակերտի քաղաքապետարանից և հավելում՝ առաջնությունը նվիրված էր Մայիսի 9-ին:
279115869_719084326194433_8027610399872994986_n.jpg (180 KB)
Երկօրյա մրցապայքարից հետո 75 մասնակիցներ ունեցած առաջնության արդյունքներն ամփոփվեցին մայիսի 1-ին: 48 պատանիներ 13 քաշային կարգերում դարձել են մրցանակակիրներ: Նրանք քաղաքային իշխանության կողմից խրախուսվել են պատվոգրերով ու դրամական պարգևներով:

On the initiative of Stepanakert Municipality, Freestyle Wrestling City Championship held in Stepanakert
On the initiative of Stepanakert Municipality, Freestyle Wrestling City Championship was held at the Tamara Kamalyan Stepanakert State Medical College among teenagers born in 2005-2008.
STEPANAKERT, MAY 2, ARTSAKHPRESS: The championship was dedicated to May 9.
279115869_719084326194433_8027610399872994986_n.jpg (180 KB)The results of the championship with 75 participants after a two-day competition were summed up on May 1.
48 teenagers in 13 weight categories became winners. They were awarded with diplomas and monetary awards.