Մեկնարկում է Ստեփանակերտում ջերմատնային տնտեսությամբ զբաղվող անձանց անհատույց ֆինանսական աջակցության տրամադրման գործընթացը
Արցախի Հանրապետության էկոնոմիկայի և գյուղատնտեսության նախարարությունը մեկնարկում է «Արցախի Հանրապետությունում բուսաբուծության համալիր զարգացման ծրագրի» շրջանակում Ստեփանակերտում ջերմատնային տնտեսությամբ զբաղվող անձանց անհատույց ֆինանսական աջակցության տրամադրման գործընթացը:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, հունվարի 21, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ։ Այս մասին «Արցախպրես»-ին տեղեկացնում են ԱՀ Էկոնոմիկայի և գյուղատնտեսության նախարարությունից:
Միջոցառման շահառու հանդիսանալու համար պարտադիր պայման է մեկ ջերմատան մակերեսի՝ ոչ պակաս, քան 100 քառակուսի մետր լինելը: Դիմումներն ընդունվում են մինչև ընթացիկ տարվա փետրվարի 1-ը՝ երկուշաբթիից-ուրբաթ, աշխատանքային ժամերին: Հասցե՝ Թումանյան 115, հեռախոս՝ 047943501:

Начинается процесс оказания безвозмездной финансовой помощи людям, занимающимся тепличным хозяйством
Министерство экономики и сельского хозяйства Республики Арцах запускает процесс оказания безвозмездной финансовой помощи людям, занимающимся тепличным хозяйством
СТЕПАНАКЕРТ, 21 января, АРЦАХПРЕСС- Об этом "Арцахпресс" сообщили в Министерстве экономики и сельского хозяйства Республики Арцах.
Для того, чтобы стать бенефициаром мероприятия, площадь одной теплицы должна составлять не менее 100 кв. Заявки принимаются до 1 февраля текущего года, с понедельника до пятницы, в рабочее время. Адрес: ул. Туманяна 115, телефон: 047943501.