Պետական եկամուտների կոմիտեի և Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի միջև ստորագրվել է համագործակցության հուշագիր
Արցախի Հանրապետության պետական եկամուտների կոմիտեի և Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի միջև ստորագրվել է համագործակցության հուշագիր, որի նպատակն է ապահովել ՊԵԿ-ի և բարձրագույն ուսումնական հաստատության միջև արդյունավետ փոխգործակցությունը:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 24 նոյեմբերի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ։ Այս մասին «Արցախպրես»-ին հայտնեցին ԱՀ ՊԵԿ մամուլի ծառայությունից:
Աղբյուրի փոխանցմամբ՝ այն հնարավորություն է ընձեռնելու երկուստեք հետաքրքրություն ներկայացնող ոլորտներում անցկացնել համատեղ ուսումնասիրություններ, կազմակերպել գիտաժողովներ, թեմատիկ սեմինարներ, ուսանողներին ներգրավել ՊԵԿ-ի աշխատանքներին, ինչն էլ կնպաստի նրանց գործնական հմտությունների, կարողությունների ձեռքբերմանը և զարգացմանը:

Подписан меморандум о сотрудничестве между Комитетом государственных доходов и Армянским государственным экономическим университетом
Между Комитетом государственных доходов Республики Арцах и Государственным экономическим университетом Армении подписан меморандум о сотрудничестве, цель которого - обеспечить эффективное сотрудничество между Комитетом государственных доходов и высшим учебным заведением.
СТЕПАНАКЕРТ, 24 ноября, АРЦАХПРЕСС- Об этом "Арцахпресс" сообщили в пресс-службе Комитета государственных доходов Республики Арцах.
По словам источника, это даст возможность проводить совместные исследования в областях, представляющих взаимный интерес, организовывать конференции, тематические семинары, вовлекать студентов в работу Комитета государственных доходов, что будет способствовать приобретению и развитию их практических навыков и умений.