Հայկական կողմին է փոխանցվել նոյեմբերի 16-ին Ադրբեջանի ԶՈՒ հարձակման հետևանքով զոհված 3 հայ զինծառայողի մարմին
Երեկ՝ նոյեմբերի 18-ին, ուշ երեկոյան, Շուշիում ադրբեջանական կողմը ռուսական խաղաղապահ զորակազմի անմիջական միջնորդությամբ, Արցախի ԱԻ պետական ծառայությանն է փոխանցել նոյեմբերի 16-ին ՀՀ սահմանի արևելյան ուղղությամբ Ադրբեջանի զինված ուժերի իրականացրած հարձակման հետևանքով զոհված 3 հայ զինծառայողի մարմին:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, նոյեմբերի 19, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Նախնական տվյալներով՝ մարմինները տարհանվել են Սյունիքի մարզի Իշխանասար գյուղի վարչական տարածքից:

Азербайджанская сторона в районе Ишханасара передала тела трех погибших военнослужащих ВС Армении – ГСЧС Арцаха
Азербайджанская сторона 18 ноября поздно вечером в Шуши при посредничестве российских миротворческих сил передала ГСЧС Арцаха тела трех военнослужащих ВС Армении, погибших в результате нападения азербайджанских вооруженных сил 16 ноября в Сюнике.
СТЕПАНАКЕРТ, 19 ноября, АРЦАХПРЕСС- Как сообщает Государственная служба по чрезвычайным ситуациям Арцаха, по предварительным данным, тела эвакуированы из административного района села Ишханасар Сюникской области.