Ժամը 17:00-ի դրությամբ ընտրություններին մասնակցել է 66731 ընտրող
Տարածքային ընտրական հանձնաժողովներից ստացված տվյալների համաձայն ` ժամը 17.00-ի դրությամբ ընտրություններին մասնակցել է 66731 ընտրող (ընտրողների 63,8 տոկոսը):
Ժամը 17:00-ի դրությամբ ընտրություններին մասնակցել է  66731 ընտրող
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 31 մարտի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ։ Ըստ ԱՀ կենտրոնական ընտրական հանձնաժողովի հրապարակած տվյալների՝ Ստեփանակերտ քաղաքում 39022 ընտրողներից քվեարկությանը մասնակցել է 23370 ընտրող կամ ընտրողների 59.9%-ը, Ասկերանի շրջանում՝ 12104 ընտրողից 8665 ընտրող կամ ընտրողների 71.6%-ը, Հադրութի շրջանում՝ 8796 ընտրողներից 6019 ընտրող կամ ընտրողների 68.4%-ը, Մարտակերտի շրջանում՝ 13372 ընտրողներից 8936-ը կամ 66.8.3%-ը, Մարտունու շրջանում՝ 17342 ընտրողներից 11258 ընտրող կամ 64.9%-ը, Շահումյանի շրջանում 2140 ընտրողներից 1418 ընտրող կամ ընտրողների 66.3%-ը,Շուշիի շրջանում՝ 3945 ընտրողներից՝ 2535 ընտրող կամ ընտրողների 64.3%-ը, Քաշաթաղի շրջանում` 7106 ընտրողներից 4160 ընտրող կամ ընտրողների 58.5%-ը, Երևան 1 տեղամասում՝ 776 ընտրողից 370 ընտրող կամ ընտրողների 47.7%-ը:

По состоянию на 17:00 в выборах приняли участие 66731 избиратель
По данным областных избирательных комиссий, по состоянию на 17:00 в выборах приняли участие 66731 избиратель (63,8% избирателей).
СТЕПАНАКЕРТ, 31 марта, АРЦАХПРЕСС. Согласно данным, опубликованным Центральной избирательной комиссией Республики Арцах, из 39022 избирателей в выборах приняло участие: в Степанакерте 23370 избирателей или 59,9% избирателей, в Аскеранской области 8665 из 12104 избирателей или 71,6% избирателей, в Гадрутском районе 6019 избирателей из 8796 или 68,4% - - 8936 или 66,8,3% из 13372 избирателей в Мартакертском районе, 11258 или 64,9% из 17342 избирателей в Мартунинском районе, 1418 или 66,3% из 2140 избирателей в Шаумянском районе и Шуши - 3945 избирателей, 2535 избирателей или 64.3% избирателей в Кашатаге 4160 избирателей или 58,5% из 7106 избирателей или 370 избирателей из 776 на 1-м избирательном участке или 47,7% избирателей.