Դավիթ Բեգինյանը շնորհավորել է Արցախի հարկադիր կատարողներին մասնագիտական օրվա առթիվ
ՀՀ գլխավոր հարկադիր կատարողի ժամանակավոր պաշտոնակատար Դավիթ Բեգինյանը շնորհավորել է Արցախի Հանրապետության հարկադիր կատարողներին մասնագիտական օրվա առթիվ:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 10 սեպտեմբերի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Ինչպես հայտնեցին ՀՀ հարկադիր կատարման ծառայությունից, ուղերձում, մասնավորապես, ասված է.
«Հայաստանի Հանրապետության արդարադատության նախարարության  հարկադիր կատարումն ապահովող ծառայության բոլոր աշխատակիցների և անձամբ իմ անունից ջերմորեն շնորհավորում եմ Արցախի Հանրապետության արդարադատության նախարարության  դատական ակտերի հարկադիր կատարման ծառայության ողջ անձնակազմին`  հարկադիր կատարողի օրվա առթիվ:
Վստահ եմ՝ ձեր մասնագիտական բարձր կարողությունների և փորձառության շնորհիվ հետագայում ևս հաջողությամբ կիրականացնեք Ծառայության առջև դրված խնդիրների լուծումն ու կնպաստեք ոլորտի հետագա զարգացմանը:
Կրկին շնորհավորում եմ մասնագիտական տոնի առթիվ, մաղթում եմ խաղաղություն, առողջություն և արգասաբեր գործունեություն՝ ի բարօրություն մեր ժողովրդի ու Հայրենիքի»:

Давид Бегинян поздравил принудительных исполнителей Арцаха с профессиональным праздником
Временно исполняющий обязанности главного принудительного исполнителя РА Давид Бегинян поздравил принудительных исполнителей Республики Арцах с профессиональным праздником.
СТЕПАНАКЕРТ, 10 сентабря, АРЦАХПРЕСС: Как сообщили в службе принудительного исполнения Армении, в послании, в частности, говорится:
“От имени всех сотрудников Службы принудительного исполнения Министерства юстиции Республики Армения и от себя лично горячо поздравляю весь коллектив службы принудительного исполнения судебных актов Министерства юстиции Республики Арцах с Днем принудительного исполнителя.
Уверен, что благодаря Вашим высоким профессиональным возможностям и опыту Вы и в дальнейшем будете успешно решать задачи, поставленные перед службой, и будете способствовать дальнейшему развитию сферы.
Вновь поздравляю Вас с профессиональным праздником, желаю мира, здоровья и плодотворной деятельности на благо нашего народа и Родины”.